Zrzut ekranu 2020-07-15 o 15.22.02.png

Magda & Marek

Ślub na Kaszubach

Magdą i Markiem spotkałem się w Gdańsku. Opowiadali mi o sobie, swoich podróżach i o ślubie, który zaplanowali na Kaszubach w ich rodzinnej miejscowości. Ceremonia zaślubin miała odbyć się w starym drewnianym kościele, impreza weselna natomiast w schowanej w lesie Osadzie Sosnowej. Para przekonywała mnie, że uwielbiają naturę, biwaki z namiotem nad jeziorem, dlatego bardzo im zależało, żeby również ich ślub był jak najbliżej natury.

Kiedy dojechaliśmy na miejsce bardzo szybko przekonałem się, co mieli na myśli. Sosnowa Osada jest integralną częścią kaszubskiego krajobrazu. Budynek z cegły, z mnóstwem drewnianych elementów, idealnie wpasowany w leśne otoczenie. Zaraz obok jezioro, konie, pola. Dla mnie jako filmowca to był raj. Mogliśmy zrobić sesję w każdym miejscu, a efekty były znakomite.

 

Kiedy okazało się, że impreza ma trwać do piątej rano, wpadłem na szalony pomysł -jak skończę pracę, to pojadę do hotelu, prześpię się trzy godziny i wrócę na wschód słońca, żeby zrobić parze krótką sesję. Magda i Marek z chęcią na to przystali. Jak wygląda wschód słońca na Kaszubach? Włączcie play i sami zobaczcie. 

mm7
mm7

Describe your image

press to zoom
mm2
mm2

Describe your image

press to zoom
Sequence 01.00_00_33_03.Still014
Sequence 01.00_00_33_03.Still014

Describe your image

press to zoom
1/8
Magda & Marek
Odtwórz Wideo