top of page
O mnie.png

O mnie

Cześć!

Na imię mam Paweł.


Z wykształcenia jestem filozofem i muzykiem. W życiu prywatnym mąż i tata dwójki cudownych maluchów. Z zamiłowania kinoman.

Mimo, że filmy pochłaniam nałogowo, nigdy nie myślałem, że sam będę je tworzył. Trudno powiedzieć ile w tym przypadku, ile zrządzenia losu. Jedno jest pewne, lepiej być nie mogło.

Dlaczego? Ponieważ uwielbiam czas spędzony z parą. Śmiech, łzy wzruszenia, rozmowy, moment, kiedy poznajemy się coraz lepiej.

Każda para to inne emocje, inna wrażliwość, inna historia. Dlatego czas spędzony razem to jedno, ale tworzenie waszej ślubnej opowieści to za każdym razem nowe wyzwanie. Jeśli chcielibyście mnie poznać zapraszam do kontaktu.

press to zoom

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/7
Moje ulubione filmy

"Podaj mi trzy swoje ulubione filmy, a powiem Ci, jakim jesteś człowiekiem - nie wiem, na ile się to sprawdza, ale jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o mnie, to przedstawiam Wam moje trzy ulubione dzieła filmowe.

Zrzut ekranu 2020-08-25 o 14.43.56.png
Portret kobiety w ogniu

Film niczym poezja - refleksyjny, ale zarazem ekspresyjny, melancholijny, ale bez ckliwości. Wyciszony, skoncentrowany na ukradkowych spojrzeniach, delikatnych gestach. Odkrywa przed nami, pełen subtelności, świat kobiet. Thriller, melodramat, traktat o miłości w jednym. Piękne, pastelowe zdjęcia, potęgują wrażenie obcowania z czystą poezją. Ale mimo całej swojej eteryczności, uderzył mnie z niespotykanym impetem, wdarł się we mnie i do teraz nie puszcza. 

Mad Max: fury road

2700 cięć montażowych, gitarzysta grający na miotaczu ognia, pościg w majestatycznej burzy piaskowej, jeden brawurowy pomysł goni następny i tak przez cały film. Akcja, szaleństwo, ryk silników i zapach benzyny. Kino totalne - siadasz, zapinasz pasy, a po dwóch godzinach ekstremalnie widowiskowej jazdy już nic nie będzie takie jak dawniej. Ja mam tak podczas każdego sensu

Zrzut ekranu 2020-08-25 o 14.44.57.png
Zrzut ekranu 2020-08-25 o 15.05.48.png
Moneyball

"I jak tu nie być romantykiem" - to zdanie pada kilkakrotnie podczas seansu. I o tym jest ten film - nie zawsze musimy kurczowo trzymać się ustalonych reguł, wytyczonych ścieżek, nawet jeśli wszystkim dookoła nasze czyny wydają się tylko romantyczną donkiszoterią. Bo czy nie jest tak, że to właśnie niepoprawni romantycy zmieniają ten świat? I niech was nie zmyli, że to film o baseballu. Baseball to tylko tło dla wyśmienicie napisanej i charyzmatycznie zagranej, przez Brada Pitta i Jonah Hilla, historii, która wciąga mnie za każdym razem jednakowo mocno. 

bottom of page